Оплата

Готівкою

Оплата готівкою при отриманні товару можлива у нашому магазині. Оплата здійснюється виключно у національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

Безготівкова

При виборі безготівкового способу оплати, обов'язково, у коментар вкажіть реквізити на кого виставляти рахунок, та електронну пошту, на яку вислати рахунок на оплату. Після оформлення замовлення, наш менеджер надішле вам рахунок-фактуру на вказаний Email. Рахунок виставляется від ФОП, без ПДВ. Після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок, ми зможем доставити ваше замовлення.

На карту магазину

Оплата замовлення на картку магазину Приват Банку, або МоноБанку можлива тільки після підтвердження замовлення нашими менеджерами. Для оплати на картку, оформіть замовлення, в графі "Оплата" оберіть «Предоплата на Приват Банк / Monobank». Після цього вам буде відправлено повідомлення з реквізитами обраного банку. При цьому способі оплати доступна безкоштовна доставка, якщо сума вашого замовлення складає 2500 грн і вище. Будь ласка, зверніть увагу, перед оплатою перевіряйте наявність товару в магазині.

Кредит або розстрочка

В нашому магазині ви завжди можете оформити будь-яку покупку в кредит або розстрочку. Для вибору цього способу, оформіть замовлення, в графі "Оплата" оберіть «Оформити Кредит - КредитМаркет / АльфаБанк / Монобанк». Обирайте зручні умови кредитування від наших надійних банків-партнерів.

Товар добавлен в корзину

Закрыть
Закрыть